• Perşembe
  • icon icon YÜKSEK : °C DÜŞÜK : °C
more
Y :
°C
D :
°C
Rüzgar :
KmPH
Nem Oranı :
%
25.Mayıs.2017 Perşembe
26.Mayıs.2017 Cuma
27.Mayıs.2017 Cumartesi
weather-icon Perşembe
Y :
°C
D :
°C
R :
KmPH
N :
%
weather-icon Cuma
Y :
°C
D :
°C
R :
KmPH
N :
%
weather-icon Cumartesi
Y :
°C
D :
°C
R :
KmPH
N :
%
Umurbey Belediyesi ve Turkuaz Petrol A.Ş. Güçlerini Birleştirdi
Umurbey Belediyesi ve Turkuaz Petrol A.Ş. Güçlerini Birleştirdi

     Belediyemiz bünyesinde uzun yıllardır faaliyet gösteren akaryakıt istasyonlarımız geçtiğimiz günlerde yapılan anlaşma kapsamında her zaman müşterilerinin talepleri doğrultusunda değişime açık ve yenilikçi yüzü ile hizmet veren Turkuaz Petrol A.Ş. tarafından hizmete açılarak siz değerli halkımızın hizmetine sunulmuştur. Umurbey Belediyesi ve Turkuaz Petrol A.Ş. güçlerini birleştirerek istasyonlarımızın alt yapısını,hizmet anlayışını ve çevre düzenlemesini müşteri memnuniyeti politikaları çercevesinde yenileyerek halkımızın hizmetine açılmıştır.

     İstasyonumuzda müşterilerimiz köpüklü oto yıkama hizmeti ile daha iyi bir hizmet alacaklardır.Ayrıca market, cafe & restaurant ve tuvaletlerimiz de yenilenmiş olup yönetim kadromuza daha sağlıklı bir çalışma ortamı için Müdüriyet odası tahsis edilmiştir.Alt yapı düzenlemesi sırasında istasyonların çevre ve hizmet sunum alanları ile yıllardır tamamlanamayan dere ıslah çalışması yapılarak otantik görünümlü havuzumuz yerini almıştır.

     Çalışmalarda emeği geçen tüm belediye personelimize teşekkür eder,halkımıza hayırlı, uğurlu olmasını dileriz.Belediyemiz sunmakta olduğu hizmetlerde sizlerin fikir ve katkılarını beklemektedir.